UC GoPay (6.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: yes
th: ตกลง

en: None
th: ไม่มี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: no
th: ไม่

en: Logo
th: โลโก้

en: Send
th: ส่ง

en: Code
th: รหัส

en: First name
th: ชื่อ

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ
