UC GoPay (6.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: view
ug: كۆرۇش

en: None
ug: يوق

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: no
ug: ياق

en: Send
ug: يوللاش

en: Code
ug: كود
