UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: yes
be: так

en: view
be: глядзець

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Unknown
be: Невядомы

en: no
be: не

en: Logo
be: Лагатып

en: Send
be: Адаслаць

en: Code
be: Код

en: Interface
be: Інтэрфейс
