UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: yes
ca: sí

en: view
ca: mostra

en: None
ca: Cap

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Logo
ca: Logotip

en: Disclaimer
ca: Descàrrec

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: First name
ca: Nom

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ca: Inicieu sessió i useu un compte Sandbox per a proves.

en: Interface
ca: Interfície
