UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
