UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: yes
hr: da

en: view
hr: prikaz

en: None
hr: Nema

en: Preview
hr: Pregled

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: no
hr: ne

en: Send
hr: Pošalji

en: Code
hr: Kôd

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Interface
hr: Sučelje
