UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: yes
kn: ಹೌದು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: Interface
kn: <b>ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ</b>

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
