UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: yes
ku: بەڵێ

en: view
ku: پیشاندان

en: None
ku: هیچ

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: no
ku: نەخێر

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: Interface
ku: ڕووکار
