UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ
