UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: yes
uk: так

en: view
uk: переглянути

en: None
uk: Немає

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Unknown
uk: Невідомо

en: no
uk: ні

en: Logo
uk: Логотип

en: Disclaimer
uk: Права

en: Send
uk: Надіслати

en: Code
uk: Код

en: First name
uk: Ім’я

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Offline
uk: Не в мережі

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Secret
uk: Таємний
