UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: yes
ur: جی ہاں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Logo
ur: لوگو

en: Code
ur: کوڈ
