UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: yes
az: bəli

en: view
az: görünüş

en: None
az: Yoxdur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Unknown
az: Naməlum

en: no
az: yox

en: Logo
az: loqo

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Interface
az: İnterfeys
