UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: yes
nl: ja

en: view
nl: weergeven

en: None
nl: Geen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Unknown
nl: Onbekend

en: no
nl: nee

en: Send
nl: Versturen

en: First name
nl: Voornaam

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
nl: Schrijf in voor de testomgeving en gebruik deze om te testen.

en: Secret
nl: Geheim
