UC GoPay (6.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: no
sr: не

en: Logo
sr: Лого

en: Code
sr: Кôд

en: Payment method
sr: Начин плаћања
