UC GoPay (6.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: yes
te: అవును

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Unknown
te: తెలియని

en: no
te: కాదు

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Send
te: పంపించు

en: Code
te: కోడ్
