Hotel Booking System for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Quantity
af: Aantal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Other
af: Ander

en: Order
af: Bestelling

en: Product
af: Produk

en: Apply
af: Pas toe
