Hotel Booking System for Ubercart (6.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Body
ne: सामग्री

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मङ्गलवार

en: Wednesday
ne: वुधवार

en: Thursday
ne: विहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Details
ne: विस्तृत विवरण
