Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (44 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Ubah

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Sénén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Details
jv: Lengkape

en: Method
jv: Metode

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Fri
jv: Jem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Order
jv: Urutan

en: Today
jv: Dina iki
