Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням

en: May
mn: 5-р сар

en: Order
mn: Дараалал
