Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (75 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: One
ca: Un

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Sunday
ca: Diumenge

en: Monday
ca: Dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: Dimecres

en: Thursday
ca: Dijous

en: Friday
ca: Divendres

en: Saturday
ca: Dissabte

en: Teaser
ca: Resum

en: n/a
ca: n/d

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Method
ca: Mètode

en: Mon
ca: Dll

en: Tue
ca: Dm

en: Wed
ca: Dc

en: Thu
ca: Dj

en: Fri
ca: Dv

en: Sat
ca: Ds

en: Sun
ca: Dg

en: January
ca: Gener

en: February
ca: Febrer

en: March
ca: Març

en: April
ca: Abril

en: May
ca: mai

en: June
ca: Juny

en: July
ca: Juliol

en: August
ca: Agost

en: September
ca: Setembre

en: October
ca: Octubre

en: November
ca: Novembre

en: December
ca: Desembre

en: Other
ca: Altres

en: Order
ca: Ordre

en: Threshold
ca: Llindar

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Qty.
ca: Quantitat

en: Cart
ca: Carretó

en: Product
ca: Producte

en: Limits
ca: Límits

en: Apply
ca: Aplica

en: Available
ca: Disponible

en: 1 guest | @count guests
ca[0]: 1 convidat
ca[1]: @count convidats

en: Order #:
ca: # comanda:

en: Base rate
ca: Tarifa base

en: Purchasing Information:
ca: Informació de compra:

en: E-mail Address:
ca: Adreça de correu electrònic:

en: Billing Address:
ca: Adreça de facturació:

en: Billing Phone:
ca: Telèfon de facturació:

en: Order Grand Total:
ca: Total general de la comanda:

en: Payment Method:
ca: Mètode de pagament:

en: Order Summary:
ca: Resum de la comanda:

en: Products Subtotal:
ca: Subtotal dels productes:

en: Total for this Order:
ca: Total per aquesta comanda:

en: Products on order:
ca: Productes de la comanda:
