Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Details
eo: Detaloj

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: ĵaŭ

en: Fri
eo: Ven

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Other
eo: Alia

en: 1 guest | @count guests
eo[0]: 1 gasto
eo[1]: @count gastoj
