Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (88 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: more
fi: lisää

en: Quantity
fi: Määrä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: One
fi: Yksi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitä

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Total
fi: Yhteensä

en: n/a
fi: ei mitään

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Amount
fi: Määrä

en: Method
fi: Tapa

en: Mon
fi: Ma

en: Tue
fi: Ti

en: Wed
fi: Ke

en: Thu
fi: To

en: Fri
fi: Pe

en: Sat
fi: La

en: Sun
fi: Su

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Other
fi: Muu

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Today
fi: Tänään

en: Qty.
fi: Määrä

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Product
fi: Tuote

en: Apply
fi: Hae

en: 1 guest | @count guests
fi[0]: 1 vieras
fi[1]: @count vierasta

en: Shipping Address:
fi: Toimitusosoite:

en: Order #:
fi: Tilaus #:

en: Shipping Method:
fi: Toimitustapa:

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
fi: Kiitos tilauksestasi, [order-first-name]!

en: Password:
fi: Salasana:

en: Want to manage your order online?
fi: Haluatko hallita tilaustasi verkossa?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
fi: Jos haluat tarkistaa tilauksesi tilanteen, mene etusivulle [store-link] ja klikkaa "Oma käyttäjätili" tai kirjaudu sisään seuraavan linkin avulla:

en: Purchasing Information:
fi: Ostotiedot:

en: E-mail Address:
fi: Sähköpostiosoite:

en: Billing Address:
fi: Laskutusosoite:

en: Billing Phone:
fi: Laskutuspuhelin:

en: Shipping Phone:
fi: Toimituspuhelin:

en: Order Grand Total:
fi: Tilauksen loppusumma:

en: Payment Method:
fi: Maksutapa:

en: Order Summary:
fi: Tilauksen yhteenveto:

en: Shipping Details:
fi: Toimitustiedot:

en: Products Subtotal:
fi: Tuotteiden välisumma:

en: Total for this Order:
fi: Tämän tilauksen kokonaissumma:

en: Products on order:
fi: Tilauksen tuotteet:

en: (!price each)
fi: (!price kappaleelta)

en: Where can I get help with reviewing my order?
fi: Mistä voin saada apua tilaukseni tarkasteluun?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
fi: Lisätietoja tilausten hoidosta nettikaupassamme [store-link], vieraile <a href="[store-help-url]">ohjesivustollamme</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
fi: Huomaa: Tämä sähköpostiviesti on automaattinen ilmoitus. Älä vastaa tähän viestiin.

en: Thanks again for shopping with us.
fi: Kiitokset asioinnista meillä ja tervetuloa uudelleen!

en: SKU:
fi: Koodi:

en: Order Date:
fi: Tilauspäivämäärä
