Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (69 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: n/a
el: δ/υ

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: Method
el: Μέθοδος

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Fri
el: Παρ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Other
el: Άλλο

en: Order
el: Σειρά

en: Threshold
el: Όριο

en: Today
el: Σήμερα

en: Qty.
el: Τεμ.

en: Product
el: Προϊόν

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: 1 guest | @count guests
el[0]: 1 επισκέπτης
el[1]: @count επισκέπτες

en: Shipping Address:
el: Διεύθυνση αποστολής:

en: Order #:
el: Παραγγελία #:

en: Shipping Method:
el: Μέθοδος αποστολής:

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
el: Αν το υπόλοιπο είναι μικρότερο ή ίσο του 0.00€

en: E-mail Address:
el: Διεύθυνση e-mail:

en: Billing Address:
el: Διεύθυνση τιμολόγησης:

en: Payment Method:
el: Τρόπος πληρωμής:

en: SKU:
el: Κωδικός:

en: Order Date:
el: Ημερομηνία Παραγγελίας:
