Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა.

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: more
ka: მეტი

en: None
ka: არცერთი
