Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (94 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: more
lt: daugiau

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Jokio

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Total
lt: Iš viso

en: n/a
lt: n/d

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Method
lt: Būdas

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Other
lt: Kiti

en: Order
lt: Tvarka

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Qty.
lt: Vnt.

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Product
lt: Prekė

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 guest | @count guests
lt[0]: @count svečias
lt[1]: @count svečiai
lt[2]: @count[2] svečių

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Dates
lt: Datos

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: If the order status is not already Payment Received.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Mokėjimas Gautas.

en: Base rate
lt: Bazinė norma

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
lt: Dėkojame už jūsų užsakymą, [order-first-name]!

en: An account has been created for you with the following details:
lt: Buvo sukurta jūsų paskyra su šia informacija:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Want to manage your order online?
lt: Norite valdyti savo užsakymus?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
lt: Jei norite patikrinti užsakymo būseną, prašome aplankyti mūsų svetainę [store-link] ir paspauskite "Mano erdvė" arba prisijunkite šia nuoroda:

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Billing Address:
lt: Mokėtojo adresas:

en: Billing Phone:
lt: Mokėtojo telefonas:

en: Shipping Phone:
lt: Gavėjo telefonas:

en: Order Grand Total:
lt: Visa užsakymo suma:

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Shipping Details:
lt: Pristatymo informacija:

en: Products Subtotal:
lt: Prekių suma:

en: Total for this Order:
lt: Viso šiam užsakymui:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)

en: Where can I get help with reviewing my order?
lt: Kur aš glėčiau gauti pagalba dėl užsakymo peržiūrėjimo?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
lt: Jei norite daugiau sužinoti apie užsakymų tvarkymą [store-link], prašome aplankyti mūsų <a href="[store-help-url]">pagalbos puslapy</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lt: Atminkite: Šis laiškas išsiųstas automatiškai. Prašome neatsakyti į jį.

en: Thanks again for shopping with us.
lt: Dar karatą dėkojame, kad perkate pas mus.

en: SKU:
lt: SKU

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
lt: Atsitinka kai mokėjimas įvestas ir balansas yra <= $0.00.

en: URL to redirect to
lt: URL į kurį nukreipiama
