Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta4) - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Body
bg: Основен текст

en: Save configuration
bg: Запазване на настройките

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Откажи

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Промени

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търсене

en: None
bg: Няма

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Sunday
bg: Неделя

en: Monday
bg: Понеделник

en: Tuesday
bg: Вторник

en: Wednesday
bg: Сряда

en: Thursday
bg: Четвъртък

en: Friday
bg: Петък

en: Saturday
bg: Събота

en: Total
bg: Общо

en: Details
bg: Детайли

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Thu
bg: Вт.

en: Fri
bg: Пет.

en: Sat
bg: Съб.

en: Sun
bg: Нед.

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Феруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Other
bg: Други

en: Order
bg: Поръчка

en: Qty.
bg: Кол.

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Apply
bg: Търси

en: 1 guest | @count guests
bg[0]: 1 гост
bg[1]: @count гости
