Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta4) - en to et translation catalogue (89 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: more
et: veel

en: Quantity
et: Kogus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Total
et: Kokku

en: n/a
et: puudub

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Hulk

en: Frequency
et: Sagedus

en: Method
et: Meetod

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: Other
et: Muu

en: Order
et: Järjestus

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Availability
et: Saadavus

en: Qty.
et: Tk

en: Cart
et: Ostukorv

en: Product
et: Toode

en: Apply
et: Rakenda

en: Children
et: Alamlehed

en: Available
et: Saadaval

en: 1 guest | @count guests
et[0]: 1 külaline
et[1]: @count külalist

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Shipping Method:
et: Postitamise viis:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
et: [order-first-name], täname tellimuse eest!

en: An account has been created for you with the following details:
et: Sinu jaoks loodi konto järgnevate andmetega:

en: Password:
et: Parool:

en: Want to manage your order online?
et: Kas tahad hallata oma tellimust?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
et: Kui on vajalik tellimuse täitmise jälgimine, võib külastada meie veebipoodi [store-link] ja klõpsata menüülingil "Minu konto" või sisse logida järgneva lingiga:

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: Meiliaadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Arvesaaja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Shipping Details:
et: Postitamise andmed:

en: Products Subtotal:
et: Toodete vahesumma:

en: Total for this Order:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: Where can I get help with reviewing my order?
et: Kust leida abi tellimuse kontrollimisel?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
et: Et rohkem teada saada meie poes [store-link] tehtud tellimuste jälgimise kohta, võib külastada <a href="[store-help-url]">abi lehte</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
et: Märkus: see e-kiri on automaatne teade. Palume sellele mitte vastata.

en: Thanks again for shopping with us.
et: Täname veelkord ostu eest!

en: SKU:
et: Toote ID:

en: Tomorrow
et: Homme

en: Order Date:
et: Tellimuse kuupäev:
