Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (53 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: more
hr: više

en: Quantity
hr: Količina

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Friday
hr: Petak

en: Saturday
hr: Subota

en: Total
hr: Ukupno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Details
hr: Detalji

en: Mon
hr: Pon

en: Tue
hr: Uto

en: Wed
hr: Sri

en: Thu
hr: Čet

en: Fri
hr: Pet

en: Sat
hr: Sub

en: Sun
hr: Ned

en: January
hr: Siječanj

en: February
hr: Veljača

en: March
hr: Ožujak

en: April
hr: Travanj

en: May
hr: Svibanj

en: June
hr: Lipanj

en: July
hr: Srpanj

en: August
hr: Kolovoz

en: September
hr: Rujan

en: October
hr: Listopad

en: November
hr: Studeni

en: December
hr: Prosinac

en: Other
hr: Ostalo

en: Order
hr: Poredak

en: Today
hr: Danas

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 guest | @count guests
hr[0]: @count gost
hr[1]: @count gosta
hr[2]: @count gostiju

en: Dates
hr: Datumi
