Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta4) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: n/a
kk: жоқ

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Mon
kk: Дс

en: Tue
kk: Сс

en: Wed
kk: Ср

en: Thu
kk: Бс

en: Fri
kk: Жм

en: Sat
kk: Сн

en: Sun
kk: Жк

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Other
kk: Басқа

en: 1 guest | @count guests
kk[0]: 1 қонақ
