Hotel Booking System for Ubercart (6.x-2.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Other
ug: باشقا
