Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: edit
az: redaktə et
