Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Apply
ht: Aplike
