Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ
