Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (48 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Details
ps: سپړنې

en: Mon
ps: دوشنبه

en: Tue
ps: سه شنبه

en: Wed
ps: چهارشنبه

en: Thu
ps: پنجشنبه

en: Fri
ps: جمعه

en: Sat
ps: شنبه

en: Sun
ps: یکشنبه

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Other
ps: نور

en: Order
ps: اوډون

en: Today
ps: نن

en: Apply
ps: تطبيقول
