Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Delete
mn: Ыраары

en: Submit
mn: Күүседири

en: Type
mn: Янзы

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Yes
mn: Ийе

en: No
mn: Чок

en: Edit
mn: Өскертири

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Search
mn: Дилээри

en: Name
mn: Ат

en: edit
mn: өскертири

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Mon
mn: Пн

en: Tue
mn: Вт

en: Wed
mn: Ср

en: Thu
mn: Чт

en: Fri
mn: Пт

en: Sat
mn: Сб

en: May
mn: 5 ай
