Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha2) - en to he translation catalogue (73 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: more
he: עוד

en: Quantity
he: כמות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Teaser
he: תקציר

en: Total
he: סך הכל

en: n/a
he: -ללא-

en: N/A
he: -ללא-

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Details
he: פרטים

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Amount
he: כמות

en: Method
he: שיטה

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Other
he: אחר

en: Order
he: סידור

en: Threshold
he: סף

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Days
he: ימים

en: Availability
he: זמינות

en: Qty.
he: כמות

en: Cart
he: סל קניות

en: Product
he: מוצר

en: Apply
he: החל

en: Rate
he: דרג

en: Available
he: זמין

en: 1 guest | @count guests
he[0]: אורח אחד
he[1]: @count אורחים

en: Number of months to display
he: מספר חודשים להצגה

en: Dates
he: תאריכים

en: Discounts
he: הנחות
