Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (51 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Details
ka: დეტალები

en: Method
ka: მეთოდი

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Other
ka: სხვა

en: Today
ka: დღეს

en: 1 guest | @count guests
ka[0]: 1 სტუმარი
ka[1]: @count სტუმარი

en: Dates
ka: თარიღები
