Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: 1 guest | @count guests
or[0]: ଜଣେ ଅତିଥି
or[1]: @count ଅତିଥି
