Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: more
sl: več

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: n/a
sl: n/d

en: N/A
sl: N/D

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Method
sl: Metoda

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Order
sl: Vrstni red

en: Today
sl: Danes

en: 1 guest | @count guests
sl[0]: 1 gost
sl[1]: @count gosta
sl[2]: @count gostje
sl[3]: @count gostov

en: Dates
sl: Datumi
