Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana
