Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: more
sr: још

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Total
sr: Укупно

en: n/a
sr: нема

en: Order
sr: Редослед

en: Cart
sr: Kopпa
