Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha3) - en to th translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Quantity
th: จำนวน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Total
th: ทั้งหมด

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: N/A
th: ไม่มี

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Details
th: รายละเอียด

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Mon
th: จ

en: Tue
th: อ

en: Wed
th: พ

en: Thu
th: พฤ

en: Fri
th: ศ

en: Sat
th: ส

en: Sun
th: อา

en: May
th: พ.ค.

en: Other
th: อื่นๆ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: 1 guest | @count guests
th[0]: ผู้เยี่ยมชม 1 คน
th[1]: ผู้เยี่ยมชม @count คน
