Hotel Booking System for Ubercart (6.x-4.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Details
bs: Detalji

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned

en: Order
bs: Poredak

en: Today
bs: Danas

en: Apply
bs: Primjeni

en: Tomorrow
bs: Sutra
