Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Order @order_id
ca: Comanda @order_id

en: Submit order
ca: Realitza la comanda
