Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fa: خطایی در هنگام پرداخت رخ داده است. لطفاْ با ما تماس بگیرید تا از ارسال سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Order @order_id
fa: سفارش @order_id

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: view order
fa: مشاهده سفارش
