Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Order @order_id
fi: Tilaus @order_id

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus
