Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
it: Si è verificato un errore durante il pagamento. Vi preghiamo di contattarci al fine di garantire l'invio dell'ordine.

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Order @order_id
it: Ordine @order_id

en: Submit order
it: Invia ordine
