Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ja: 支払い中にエラーが発生しました。ご注文が確定したかを確認するには私たちへご連絡下さい。

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Order @order_id
ja: 注文 @order_id

en: Submit order
ja: 注文を送信

en: view order
ja: 注文を表示
