Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu
