Ubercart HSBC CPI Payment Method (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ro: La efectuarea plăţii s-a produs o eroare. Vă rugăm să ne contactaţi pentru a vă asigura că comanda a fost trimisă.

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Capture
ro: Captură

en: Submit order
ro: Plasează comanda
